fbpx
Çalışma SaatleriPazartesi-Cuma 9:00 6:00Bizi arayın0212 635 36 37

GREEN PEEL deneyimim

1 Kasım 2018by admin0
daniela.png

Tedavimin bir günlüğünü tuttum ve burada seninle paylaşıyorum. İşlerin benim için nasıl gittiğine bir bakın:

Çar Eki 10

Çok heyecanlıyım!!!!! Bugün yaptığım Green Peel Classic tedavisi vardı. Sonuçları görmek için kaygılıyım. Şimdiye kadar, cildim can sıkıcı görünüyor- karıncalanma, biraz kaşıntılı, gerçekten sıcak ve çok öğretti. Suratıma su sıçratmamak garip geliyor. 5-7 gün sonra yüzünüze kadar yüzünüzde su kullanmıyorsunuz. Salı günü bitirdim. Temizlemek için verdiğiniz tonerle bir pamuk topunu ıslatmanız (Bitkisel Bakım Losyonu), sonra kurulayın ve SPF 30 içeren ve özel bakım kremi ve Leke Balsamı uygulayarak kızarıklığı gizler ve cildin iyileşmesine yardımcı olur. aynı zamanda kirlilikler – Mucize Krem!). Şimdi, şimdi yastığımın üzerine bir havlu koyacağım (çünkü leke balsamı ile uyumaya ihtiyacın var). Gece gece!

Perşembe 11 Ekim

Yani hala kaşınıyor – çene kemiğimde gerçekten kaşınıyor. Kaşımam gerekiyor, ama duramıyorum! Bazı küçük küçük kaşıyorum- ama onu parçalamak istiyorum! Şükürler olsun bugün çalışıyorum ve çok yoğun, bu yüzden düşünmeyi kıraktım! Yine de tamamen iyi görünüyor.

Ha, zaten soyuluyor! Yüzümü temizlemek için banyoya gittim (toner ve pamuk topu ile) ve çenemin zaten soyulmuş olduğunu görebiliyorum! Genellikle soyma 3 veya 4’te başlıyor! Heyecan verici! Toner, çoğunun kaldırılmasına yardımcı oldu. Kim ne yarın uyandığımı bilir?

Cum 12 Eki

Olmadı! Çenem gerçekten soyuluyor! Nazal dudak kıvrımları da soyulmaya başlıyor. Kızım banyoya girdi ve “Anne, çenenizde bazı şeyler var” dedi. LOL! Ona yüzümün cildimi soyduğunu söyledim. Bunun hakkında ne düşünmesi gerektiğini merak ediyorum? Bana sadece komik baktı ve devam etti. Yine tonerin çoğunu aldı ve çenem harika görünüyor! (Çocukları okula gitmek zorunda olduğum için şükürler olsun!)

Öğlene kadar çenem, çene çizgisi, burun dudak kıvrımları çok sıkı ve dikenli / kaşıntılı hissediyordu. Ve çocuk onlar lapa lapa vardı! Kızımın okul kütlesine gitmek için okuma yapıyordum. Kütlenmeden önce, aynı zamanda, annem soyulduğu için “Leper” ile kütleye gidip gitmeyeceğini soracak bir anne arkadaşına mesaj atmıştım. Kitle, rahip bir Leper hakkında konuşmaya başladı! Yüksek sesle gülmemek için yapabileceğimiz tek şey buydu! Ne garip ama komik bir tesadüf!

Uyku zamanı rutini – toneri ve pamuklu toplarımla “yıkarken”, yüzümün çoğu lavaboda birikmeye başladı! Aman! Bir sürü eski deri, yumuşak hareketimle düştü. Güzel.

Cts 13 Eki

Bir kez daha “yıkamak”, daha fazla deri soyulmaya başladı – şimdi tüm yüzüm boyunca. Alnım tamamen soyuluyor, yanaklar, hala çene çizgisi üzerinde – bütün yüzüm! Zavallı lavabo! Cildim harika görünüyor – henüz soyulmuş olmayan parçalar hariç. Özel Bakım kremi ve Leke Balsamı sayesinde – harika görünüyorum!

Yüzüm dün ve perşembe olduğu gibi kaşıntılı ve sıkı hissetmedi. Cilt soyulurken cildi daha iyi hisseder. Salı günü yüzümü takip etmek için sabırsızlanıyorum!

Akşam temizliği – WOW – yüzüm geldi!  Peki tüm yüzüm resmen soyuldu. Özel Bakım kremi / Leke Balsamı koymak iyi hissettirdi. Çok yatıştırıcı ve şimdi çok pürüzsüz hissediyor.

Salı 14 Eki

Bu sabah yüzüm güzel görünüyor. ŞAŞIRTICI hissediyor! Çok yumuşak ve pürüzsüz. Çok az soyma devam ediyor. Sanırım soyulmayı bitirdim… .göreceğiz!

Çar Eki 17

Takiplerimi tamamladım. Ahhhh, şımartılmak güzel. Harika hissettim – harika bir el masajı bile vardı – teşekkür ederim Vanessa! Sonrasında cildim çok güzel, yumuşak, pürüzsüz ve dengeli hissettim. Parlayan görünüyor! Bu sağlıklı, parlayan bir görüntüye bayıldım. Hayal edip etmediğimi bilmiyorum, ancak çizgilerime yumuşaklık görüyorum. Yuppi! Zaten genç hissediyorum! Yakında başka bir tane yapmak zorunda kalabilirim. Sanırım resmen bağımlıyım. Sonrakini yapmaya karar verdiğimde size haber vereceğim.

30 Eki

Hala benim sonuçlarımı SEVİYORUM! Çok mutlu! Düşünüyorum, Aralık başında bir tane daha yapabilirim. Green Peel’in her yaptığında, ciltte kolajen ve elastini güçlendirdiğini biliyorum. Bu fikri sevdim!

admin


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *